O nas

Nasze studio graficzne

Projektowanie graficzne to nasza pasja od bardzo dawna a od ponad 3 lat tworzymy nowoczesne i prężnie rozwijające się studio graficzne KREATYWNA GRAFIKA. W swojej pracy stawiamy na kreatywność, wysoką jakość usług i estetykę projektów. Lubimy tworzyć projekty atrakcyjne wizualnie, niebanalne i wyjątkowe. Współpracujemy przede wszystkim z Klientami biznesowymi pomagając im w kreowaniu wizerunku ale przyjmujemy również zlecenia od Klientów prywatnych. 

W swoim dorobku mamy kilkaset wykonanych projektów, a co za tym idzie – bardzo duże doświadczenie. Nie boimy się nowych wyzwań. Nasze bogate portfolio pokazuje, że potrafimy spełnić oczekiwania klientów z każdej branży. Zdarza się, że klienci mają swoją wizję projektu i potrzebują tylko aby ich pokierować i przenieść tę wizję na ekran monitora. Oczywiście trafiają do nas też klienci niezdecydowani, dla których tworzymy kreację graficzną i służymy profesjonalnym doradztwem oraz staramy się przez odpowiednią argumentację nakierować ich na najlepszy wybór.  

Bardzo cenimy sobie bezproblemowy kontakt z Klientem na każdym etapie zlecenia i stawiamy na dobre relacje. Współpracujemy zdalnie z Klientami z całej Polski ale też z zagranicy dlatego umożliwiamy Państwu wiele możliwości kontaktu z nami. 

Obsługujemy zlecenia kompleksowo – od projektu po dostawę gotowych materiałów po to abyś Ty mógł zająć się swoim biznesem. Zawsze wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania aby usprawnić naszą współpracę i aby efekt był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący. Zaufaj nam! Wielu z naszych Klientów jest z nami od początku naszej działalności, z większością Klientów współpracujemy przy więcej niż jednym projekcie i jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Dlatego jeżeli poszukują Państwo sprawdzonej, doświadczonej firmy do stałej współpracy to będzie nam niezmiernie miło rozpocząć z Wami nową graficzną przygodę 🙂 ZAPRASZAMY! 

studio graficzne częstochowa