O mnie

Trochę o mnie

Nazywam się Katarzyna Szczykutowicz i pracuję jako główny projektant w kreatywnagrafika.pl. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania grafik komputerowy. Poza tym żona i mama z wyboru oraz optymistka z natury 🙂 Jestem także wnuczką znanego częstochowskiego rzeźbiarza Stefana Policińskiego. 

Projektowanie graficzne to moja pasja od bardzo dawna a od niemal 3 lat zajmuję się nim zawodowo. W swojej pracy stawiam na kreatywność i lubię tworzyć projekty niebanalne, niepowtarzalne. Przykładam bardzo dużą wagę do tego aby efekt wizualny był ładny a jednocześnie spójny i przejrzysty. Czasami moja kreatywność spotka się z kreatywnością mojego klienta, który wie czego chce, potrzebuje tylko aby go pokierować i przenieść wizję na ekran monitora a wtedy efekt końcowy to istna petarda, która zaskakuje nawet mnie samą. Oczywiście zdarzają się też klienci niezdecydowani. Wówczas służę doradztwem i staram się przez odpowiednią argumentację nakierować klienta na najlepszy wybór.  

Bardzo cenię sobie kontakt z klientem i dobre relacje. Zawsze wsłuchuję się w ich oczekiwania aby usprawnić naszą współpracę i aby efekt był dla niego w pełni satysfakcjonujący.

Zdjęcie

Zapraszam serdecznie do współpracy.
Jeśli masz dodatkowe pytania, chcesz poznać ofertę, napisz do mnie lub znajdź mnie na Facebooku.