Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna Twojej firmy lub marki to inaczej jej rozpoznawalność czyli coś co odróżnia Cię od morza konkurentów i pokazuje Twoim klientom, kim jesteś oraz czego mogą oczekiwać od współpracy z Tobą. Dlatego ważne jest takie wykreowanie marki aby utwierdzić jej tożsamość, wzbudzić zaufanie i pomóc zbudować reputacje wśród Twoich klientów.

Elementy konstrukcyjne tożsamości marki to typografia, paleta kolorów, forma.

W skład identyfikacji wizualnej wchodzą spójne wizerunkowo elementy, po których można rozpoznać Twoją firmę. Możesz zlecić mi zaprojektowanie tylko jednego z nich lub dowolnego pakietu. Są to przede wszystkim: 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Współpracując z nami możesz wybrać jedną z 3 podanych form zlecenia:

Możesz zlecić mi wykonanie samej usługi projektu graficznego. Tworzę wówczas od podstaw kreatywny projekt dowolnego elementu na indywidualne zamówienie (np. element identyfikacji wizualnej, materiały reklamowe). Gotowy plik z projektem wysyłam na podany przez Ciebie adres mailowy. Na tym realizacja zlecenia się kończy. 

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie gotowy produkt, np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt, zapraszam poniżej.  

W tym przypadku zlecasz nam wykonanie gotowego produktu poligraficznego, na który składają się: 

a) kreatywny projekt graficzny,

b) przygotowanie plików do druku 

c) wydruk w jednej z profesjonalnych drukarni, z którymi współpracujemy. 

Jest to najczęściej wybierana opcja przez naszych klientów i dobry wybór jeśli nie masz preferencji co do drukarni, a rzadko która zajmuje się kreatywnym projektowaniem. Zazwyczaj w drukarniach do wyboru jest kilka standardowych szablonów lub trzeba posiadać własny projekt w dobrze przygotowanym pliku. Jeżeli zdecydujesz się na taką formę realizacji zlecenia, finalnie otrzymasz gotowy produkt (np. np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt), który możesz odebrać osobiście lub otrzymać przesyłką kurierską. Wydrukowane materiały wysyłam na dowolny adres w Polsce. 

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Co zyskujesz dzięki takiemu rozwiązaniu? 

  • Zrealizujemy Twoje zamówienie kompleksowo dzięki czemu wszystko załatwisz w jednym miejscu i nie musisz tracić czasu na poszukiwania drukarni i wykonawcy projektu,
  • Płacisz tyle samo jak gdybyś zlecił/ zleciła wydruk w drukarni samodzielnie, ponieważ nie pobieramy dodatkowej prowizji od tego, 
  • Otrzymasz jedną fakturę na całe zlecenie,
  • Masz gwarancję fachowej i sprawnie wykonanej usługi. 

Przygotujemy, przerobimy, wyretuszujemy lub dostosujemy do druku projekt przesłany przez Ciebie w taki sposób aby dało się go wydrukować na wybranym podłożu/ materiale w dowolnej drukarni.  

  • jeśli posiadasz swoje logo lub inny projekt tylko w wersji rastrowej, czyli np. popularny .jpg a drukarnia wymaga pliku w wersji wektorowej lub w lepszej rozdzielczości, możesz zlecić mi jego przerysowanie. 
  • zmieniasz kolor logo, mogę dla Ciebie dokonać zmian we wszystkich elementach identyfikacji wizualnej.

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.,