Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

 
AKTUALNOŚCI
FORMULARZ DO SZYBKIEGO KONTAKTU
DANE DO FAKTURY

AX PRO

ul. Krasińskiego 34/44, 42-217 Częstochowa

NIP: 9490714963, REGON: 386666197 

nr konta: 79187010452078106777350001

Jak wygląda realizacja Twojego zlecenia

Krok 1

Wstępne ustalenia

Na początku ustalamy z klientem zakres zlecenia oraz jego oczekiwania i preferencje, co do projektu i jego ewentualnej produkcji czyli druku. Im więcej informacji uzyskamy, tym lepiej uda się dopasować projekt do potrzeb klienta. Przedstawiamy również ofertę cenową oraz orientacyjny czas realizacji zlecenia. Projekty złożone wymagają więcej czasu pracy a także podziału na etapy. Wówczas ostateczny termin wykonania zlecenia zależny jest także od sprawnego i stałego kontaktu z klientem. ​

Krok 2

Opłata zlecenia i przystąpienie do pracy

Po uzyskaniu niezbędnych informacji oraz zaakceptowaniu przez klienta kosztów zlecenia wysyłamy fakturę proformę do opłacenia i przystępujemy do pracy. Wszystkie zlecenia oprócz projektu logo możesz opłacić również po ostatecznej akceptacji projektu. Przygotowujemy propozycje projektowe w ilości uzgodnionej podczas wstępnej rozmowy.

Krok 3

Akceptacja plików lub zgłoszenie poprawek

Po zakończonej pracy przedstawiamy klientowi propozycje projektowe do akceptacji. To jest czas na wybór projektu, który najbardziej odpowiada klientowi i akceptację przesłanych plików lub zgłoszenie ewentualnych poprawek.

Krok 4

Dopracowanie projektu i przesłanie ostatecznych plików

Projekt graficzny dopracowujemy wg sugestii klienta i po jego zaakceptowaniu przygotowujemy wersję ostateczną wraz z plikami które wysyłamy klientowi lub do drukarni. Termin realizacji wydruku zależy od drukarni. Najczęściej jest to 1-3 dni robocze. Gotowe zamówienie wysyłamy kurierem lub dostarczamy osobiście na terenie Częstochowy.