Grafiki internetowe do social media i stron www

Grafiki mediów społecznościowych to treści wizualne wykorzystywane w marketingu cyfrowym. Niezależnie od tego, czy jest to Twój profil na Facebooku, tło na Twitterze, nagłówek Google+ czy grafika postów na osi czasu i blogów, projekt grafiki w mediach społecznościowych jest bardzo ważnym elementem marketingowym.

Nasze mózgi przetwarzają obrazy około 60 000 razy szybciej niż tekst. 

Okazuje się, że obraz jest wart więcej niż tysiąc słów.

Jak projektowanie mediów społecznościowych może pomóc Twojej marce?

Konsumenci najlepiej reagują na pierwsze wrażenie, które obejmuje atrakcyjny wizualnie, przyciągający uwagę obraz graficzny. Gdy grafika jest konsekwentnie używana na różnych platformach mediów społecznościowych, tworzy to rozpoznawalność marki. Ponadto wiele osób uczy się wizualnie, więc prawdopodobnie lepiej zapamiętają Twoją markę, gdy ją zobaczą, zamiast słuchać lub czytać o niej.

Twój projekt graficzny odgrywają dużą rolę w tym, jak postrzegany jest Twój produkt lub usługa. Korzystanie z atrakcyjnych grafik pomaga wzmocnić Twoją markę i zbudować zaufanie konsumentów. Dobrze zaprojektowana grafika przyciągnie uwagę użytkownika, może również zachęcić użytkownika do udostępniania twoich postów na jego własnych stronach w mediach społecznościowych, co zwiększa zasięg postu.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Oferuję projekty grafik przeznaczonych do internetu, które będą wykorzystane na Twojej stronie www, blogu lub w mediach społecznościowych. Są to przykładowo: 

 • banery www
 • newslettery
 • stopki mailowe
 • infografiki
 • grafiki do postów na portale społecznościowe (Facebook, Instagram) 
 • grafiki do sklepów internetowych
 • optymalizacja zdjęć i grafik do na potrzeby internetu ( format, rozmiar, rozszerzenie, metadane)

Współpracując ze mną za każdym razem możesz wybrać jedną z 3 podanych form zlecenia:

Możesz zlecić mi wykonanie samej usługi projektu graficznego. Tworzę wówczas od podstaw kreatywny projekt dowolnego elementu na indywidualne zamówienie (np. element identyfikacji wizualnej, materiały reklamowe). Gotowy plik z projektem wysyłam na podany przez Ciebie adres mailowy. Na tym realizacja zlecenia się kończy. 

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie gotowy produkt, np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt, zapraszam poniżej.  

W tym przypadku zlecasz mi wykonanie gotowego produktu poligraficznego, na który składają się: 

a) kreatywny projekt graficzny,

b) przygotowanie plików do druku 

c) wydruk w jednej z profesjonalnych drukarni, z którymi współpracuję. 

Jest to najczęściej wybierana opcja przez moich klientów i dobry wybór jeśli nie masz preferencji co do drukarni, a rzadko która zajmuje się kreatywnym projektowaniem. Zazwyczaj w drukarniach wyboru jest kilka standardowych szablonów lub trzeba posiadać własny projekt w dobrze przygotowanym pliku. Jeżeli zdecydujesz się na taką formę realizacji zlecenia, finalnie otrzymasz gotowy produkt (np. np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt), który możesz odebrać osobiście lub otrzymać przesyłką kurierską.

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Co zyskujesz dzięki takiemu rozwiązaniu? 

 • Zrealizuję Twoje zamówienie kompleksowo dzięki czemu wszystko załatwisz w jednym miejscu i nie musisz tracić czasu na poszukiwania drukarni i wykonawcy projektu
 • Płacisz tyle samo jak gdybyś zlecił/ zleciła wydruk w drukarni samodzielnie ponieważ posiadam rabaty wypracowane na przestrzeni czasu
 • Masz gwarancję fachowej i sprawnie wykonanej usługi 

Przygotuję, przerobię lub dostosuję do druku projekt przesłany przez klienta w taki sposób aby dało się go wydrukować na wybranym podłożu/ materiale w dowolnej drukarni.  

 • jeśli posiadasz swoje logo lub inny projekt tylko w wersji rastrowej, czyli np. popularny .jpg a drukarnia wymaga pliku w wersji wektorowej lub w lepszej rozdzielczości, możesz zlecić mi jego przeprojektowanie. 
 • zmieniasz kolor logo, mogę dla Ciebie dokonać zmian we wszystkich elementach identyfikacji wizualnej

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.