Projektowanie dekoracji ściennych

Czy zastanawiasz się nad ciekawą i oryginalną dekoracją ściany? Potrzebujesz urządzić pokój, biuro, korytarz w firmie ale nie masz pomysłu? Serdecznie zapraszam do współpracy. Pomogę odczarować to wnętrze, nadać mu charakter i sprawić, żeby efekt wizualny cieszył oko Twoje, Twoich gości lub klientów.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Oferuję wykonanie indywidualnych projektów dekoracji na ścianę. Są to przykładowo:

  • projekty plakatów, posterów na indywidualne zamówienie
  • projekty metryczek dziecięcych oraz wszelkich metryczek okazjonalnych
  • projekty naklejek ściennych w formie napisów i grafik
  • przygotowanie grafiki lub zdjęcia do druku w odpowiednim formacie i na odpowiednim materiale (fototapeta, obraz na płótnie, papier plakatowy, folia), również do wydruków wielkoformatowych. 
 

Współpracując ze mną za każdym razem możesz wybrać jedną z 3 podanych form zlecenia:

Możesz zlecić mi wykonanie samej usługi projektu graficznego. Tworzę wówczas od podstaw kreatywny projekt dowolnego elementu na indywidualne zamówienie (np. element identyfikacji wizualnej, materiały reklamowe). Gotowy plik z projektem wysyłam na podany przez Ciebie adres mailowy. Na tym realizacja zlecenia się kończy. 

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie gotowy produkt, np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt, zapraszam poniżej.  

W tym przypadku zlecasz mi wykonanie gotowego produktu poligraficznego, na który składają się: 

a) kreatywny projekt graficzny,

b) przygotowanie plików do druku 

c) wydruk w jednej z profesjonalnych drukarni, z którymi współpracuję. 

Jest to najczęściej wybierana opcja przez moich klientów i dobry wybór jeśli nie masz preferencji co do drukarni, a rzadko która zajmuje się kreatywnym projektowaniem. Zazwyczaj w drukarniach wyboru jest kilka standardowych szablonów lub trzeba posiadać własny projekt w dobrze przygotowanym pliku. Jeżeli zdecydujesz się na taką formę realizacji zlecenia, finalnie otrzymasz gotowy produkt (np. np wizytówki, ulotki, plakat, t-shirt), który możesz odebrać osobiście lub otrzymać przesyłką kurierską.

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.

Co zyskujesz dzięki takiemu rozwiązaniu? 

  • Zrealizuję Twoje zamówienie kompleksowo dzięki czemu wszystko załatwisz w jednym miejscu i nie musisz tracić czasu na poszukiwania drukarni i wykonawcy projektu
  • Płacisz tyle samo jak gdybyś zlecił/ zleciła wydruk w drukarni samodzielnie ponieważ posiadam rabaty wypracowane na przestrzeni czasu
  • Masz gwarancję fachowej i sprawnie wykonanej usługi 

Przygotuję, przerobię lub dostosuję do druku projekt przesłany przez klienta w taki sposób aby dało się go wydrukować na wybranym podłożu/ materiale w dowolnej drukarni.  

  • jeśli posiadasz swoje logo lub inny projekt tylko w wersji rastrowej, czyli np. popularny .jpg a drukarnia wymaga pliku w wersji wektorowej lub w lepszej rozdzielczości, możesz zlecić mi jego przeprojektowanie. 
  • zmieniasz kolor logo, mogę dla Ciebie dokonać zmian we wszystkich elementach identyfikacji wizualnej

Sprawdź na stronie głównej jak wygląda szczegółowo proces realizacji zlecenia projektowego.